woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
خط كشيدن دور بي پولي در ۸۰ روز ماهان تيموري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ماهان تيموري
تاريخ: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۳۷:۱۱

درسته كه همه زندگي ، پول نيست اما در حقيقت ، پول چيزي مثل اكسسيژن است . وقتي كه بحث پول و ثروت مي شود ، اغلب آدم ها شروع مي كنند به شعار دادن و مي گويند وقتي كه پول از در وارد شود ، معنويت از همان در خارج مي شود ! بله ، معنويت خيلي مهم است و جاي خودش را دارد و ما نبايد اين دو موضوع را با همديگر قاطي بكنيم . پول ، خوشبختي نمي آورد اما بي پولي ، هزار و يك بدبختي را خودش مي آورد . وقتي كه شما پول كافي نداشته باشيد ، خرج خوراك ، پوشاك ، درمان، قبض ها ، تحصيلات و … كمرتان را مي شكند .

اشتباه است كه فكر كنيم پول ، ريشه فساد است ! همين الآن مي توانم برايتان ده ها مثال بزنم از افراد ثروتمندي كه نه تنها ثروتشان آن ها را از راه راست بيرون نكرده بلكه با توانايي مالي اي كه دارند ، به ديگران هم براي درمان بيماري ها و بارور شدن استعدادهايشان كمك هاي زيادي كرده اند . پس پول ، ذاتا چيز بدي نيست . اين شما هستيد كه مي توانيد انتخاب كنيد كه آن را در راه خير به كار بگيريد يا در راه شر . هم ما و هم ثروتمندترين فرد روي كره زمين ، همگي هر روزمان ۲۴ ساعت است ؛ اما بايد بلد باشيم كه از هر دقيقه چه طور استفاده بكنيم تا بتوانيم روز به روز به درآمدمان اضافه كنيم .

مي خواهيم اين جا به شما ياد بدهيم كه در عرض يك برنامه ۸۰ روزه ، دور بي پولي يك خط قرمز بكشيد و به همه آن چيزهايي كه آرزويش را داريد ، برسيد . كمر همت را ببنديد و با ما همراه باشيد :

۱۰ روز اول : كاري را كه دوست نداريد ، رها كنيد

 

خط كشيدن دور بي پولي در 80 روز2

 

اگر مي بينيد كه شغلي كه داريد ، برايتان درآمد زايي آن چناني اي نمي كند و نمي تواند شما را به روياهايتان برساند ، سعي كنيد كه در اين چند روز ، آن را ترك كنيد . درسته كه وضعيت بازار اين روزها طوري شده كه اغلب افراد از درآمدشان ناراضي هستند اما اگر به كاري كه عشق مي ورزيد مشغول شويد ، با انگيزه بيشتري در آن تلاش مي كنيد و مي توانيد به همان ميزاني كه در ذهنتان است ، كسب درآمد كنيد .

۱۰ روز دوم : با خودتان تكرار كنيد كه ارزش شما به پول نيست

وضعيت مالي شما ، هيچ ربطي به ارزشي كه شما داريد ، ندارد . هيچ وقت به افراد اجازه ندهيد كه به صفرهاي جلوي رقم حساب بانكي شما احترام بگذارند و شما را ناديده بگيرند . در اين چند روز سعي كنيد كه با افكار و رفتار خودتان ، اين مسئله را براي دوستان و آشنايان و همكارهاي خودتان جا بياندازيد . اگر فعلا جيبتان خالي است ، اين به دليل اين است كه يا تنبلي كرده ايد و يا فعلا شرايط اين طور برايتان پيش آورده و خيلي راحت مي توانيد با تلاش بيشتر و كمي سختكوشي وضعيت خودتان را تغيير دهيد .

۱۰ روز سوم : در بين كارهايي كه مي كنيد ، فعاليت هاي درآمد زا را در اولويت كاري خودتان قرار دهيد

 

خط كشيدن دور بي پولي در 80 روز3

 

در برنامه ريزي هاي روزانه اي كه مي كنيد ، كارهاي پر سود و پولساز را مقدم بر بقيه كارهايتان بدانيد . بگذاريد يك رازي را برايتان بگويم : ” ۸۰ درصد درآمد شما ، از ۲۰ درصد فعاليت هايتان به دست مي آيد ” . پس به عبارت ديگر شما وقت نداريد كه كارهاي بي اهميت بكنيد و وقتتان را هدر بدهيد. خيلي دقيق به اين ۲۰ درصد فكر كنيد و ببينيد كدام فعاليت هاي اقتصادي هستند كه مي توانند شما را به آرزويتان يعني پولدار شدن ، برسانند . در اين ده روز اگر مي بينيد كه در مسير اشتباهي قرار گرفته ايد ، راه خودتان را عوض كنيد .

۱۰ روز چهارم : قدر وقتتان را بدانيد

وقت طلاست و ارزشش آن قدر زياداست كه نمي توانيد آن را با پول مقايسه كنيد. پولي كه از دستتان رفته را دوباره مي توانيد برگردانيد اما وقت را نه ! سعي كنيد در اين ده روز ، خودتان را عادت بدهيد كه صبح ها زودتر از خواب بلند شويد و كار خودتان را شروع كنيد . برنامه ريزي دقيقي داشته باشيد و جوري به آن عمل كنيد كه مو لاي درزش نرود ؛ اين جوري خودتان را هر روز چند قدم جلوتر از بقيه مي اندازيد و مي توانيد كارهاي بيشتري را در ۲۴ ساعت انجام دهيد . هيچ وقت تنبلي نكنيد و كارتان را به فردا موكول نكنيد چون به قدري در بازار امروز رقابت وجود دارد كه اگر دير به خودتان بجنبيد ، بازنده مي شويد .

۱۰ روز پنجم : ” نه گفتن ” را ياد بگيريد

 

خط كشيدن دور بي پولي در 80 روز4

 

استيو جابز مي گويد : ” شركت اپل براي اين توانست موفق شود كه ما به موارد غير ضروري ، نه مي گفتيم ” . اين ده روز ، وقت خوبي است كه نه گفتن را تمرين كنيد . اگر مي بينيد كه بار زيادي كه بر روي دوشتان مي گذارند ، درآمد شما را چندان بالا نمي برد ، آن را قبول نكنيد . فقط روي كاري وقتتان را بگذاريد و سرمايه گذاري كنيد كه برايتان سود مالي داشته باشد . خيلي راحت نه بگوييد و وقتتان را تلف نكنيد .

 

 

۱۰ روز ششم : با افراد ثروتمند ، رفت و آمد كنيد

رفتار ما شبيه كسي مي شود كه با او معاشرت مي كنيم . اگر سعي كنيد كه با ثروتمندان بگرديد ، كم كم روش فكري آن ها را ياد مي گيريد و مي فهميد كه طرز فكر و وقت گذاري آن ها براي كسب درآمد ، چگونه است . در اين چند روز سعي كنيد افراد ثروتمند دور و برتان را پيدا كنيد و با آن ها نشست و برخاست كنيد و خيلي سريع قلق هاي كاري شان را براي ايجاد پول و ثروت را ياد بگيريد و سعي كنيد كه آن ها  را به كار ببنديد .

۱۰ روز هفتم : بهانه تراشي ممنوع ! دليل بيخود نياوريد !

 

خط كشيدن دور بي پولي در 80 روز5

 

انرژي خودتان را صرف بهانه آوردن هاي پي در پي براي دليل بي پولي تان نكنيد و زمين و زمان را براي آن مقصر ندانيد . با اين كار فقط فكرتان را عادت مي دهيد كه با مظلوم نشان دادن خود و ظالم نشان دادن شرايط ، گوشه اي بنشيند و زانوي غم بغل كند . منفي بافي را كنار بگذاريد و روي رسيدن به هدف هايتان تمركز كنيد . نگذاريد كه اين بهانه هاي رنگارنگ ، سد راه تلاشتان بشوند .

۱۰ روز هشتم : ديدتان را عوض كنيد

قبوله ! وضعيت اقتصادي خرابه و كار و بار ، راكده ! اما در اين چند روز سعي كنيد كه نگاهتان را عوض كنيد . دائما به خودتان به چشم يك قرباني نگاه نكنيد . اشتباهاتي را كه در گذشته كرده ايد را فراموش كنيد و انقدر انگشت تقصيرتان را به سمت رئيس خودتان يا اطرافيانتان نگيريد . دنيا آن قدرها هم كه فكر مي كنيد ، نا مهربان نيست ! اگر بخواهيد ، مي توانيد خودتان رهبري شرايطتان را به دست بگيريد و خودتان را از چاله بي پولي اي كه در آن هستيد ، بيرون بياوريد و نجات دهيد . هر وقت كه توانستيد كه مسئوليت كارها و شرايط و زندگي تان را خودتان به دست بگيريد ، از همان زمان است كه موفقيت تان شروع مي شود .

 

نتيجه گيري

خب ! ۸۰ روز گذشت و شما توانستيد در اين مدت عادت هاي خوبي را در خودتان پرورش بدهيد . ياد گرفتيد كه قدر زماني كه در اختيارتان قرار گرفته است را بدانيد و آن را صرف كارهايي بكنيد كه شما را به آرزويتان كه همان افزايش درآمد و رهايي از بي پولي است ، برساند . اگر مي خواهيد درآمد كم خودتان را به درآمد زياد تغيير دهيد ، فقط كافيه كه مرد عمل باشيد . هر روز و هر لحظه به پولدار شدن و افزايش ثروت تان فكر كنيد و ببينيد كه از چه راه هايي مي توانيد به آن برسيد .

اگر كاري كنيد كه انرژي هاي منفي دور شوند و افكار منفي دست از سرتان بردارند ، قطعا راهي براي پيشرفت خودتان پيدا مي كنيد . نمي گوييم كه بايد خودتان را وقف اين راه بكنيد اما براي افزايش درآمد ، لازم است كه تلاش و پشتكارتان را كمي بيشتر و هدفمند تر از قبل بكنيد . كمي سختي دارد اما نتيجه اي كه مي گيريد ، آن قدر شيرين است كه همه خستگي تان را از تنتان به در مي كند .

مهم نيست كه چقدر سواد داريد يا در انجام كارهاي مختلف چقدر ماهر هستيد . مهم اين است كه در حال حاضر ، راهي پيش روي شما قرار گرفته و اگر مي خواهي كه به خوبي در اين راه پيش برويد ، بايد توانايي ها و مهارت هاي خودتان را تقويت بكنيد . اگر دست از تلاش برنداريد و خودتان را در محيط كار و فعاليت قرار بدهيد ، ناخودآگاه فرصت هاي طلايي بيشتري برايتان پيش مي آيد . ترس را كه مهمترين مانع موفقيتتان هست را كنار بگذاريد و از همين الان شروع كنيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]