woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
دروغ هايي كه درباره پولدار شدن از راه هاي غلط به شما مي گويند ماهان تيموري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ماهان تيموري
تاريخ: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۲:۵۲

خيلي از افراد هستند كه دوست دارند خيلي سريع ، يك پول كلان به دست بياورند و زندگي شان از اين رو به آن رو شود ؛ حتي ممكن است كه خود شما هم يكي از اين افراد باشيد . خيلي به ندرت اتفاق مي افتد كه ثروت كلاني به طور ناگهاني به كسي برسد و اينجوري بتواند يك شبه راه صد ساله را برود . تحقيقات ، نشان داده كه براي ثروتمند شدن ، لازم است كه افراد آموزش هاي لازم را دريافت كنند وگرنه بدون ديدن اين آموزش ها ، مسير پولدار شدن خيلي پيچيده و سخت مي شود .

آموزش براي ثروتمند شدن

 

دروغ هايي كه درباره پولدار شدن از راه هاي غلط به شما مي گويند2

 

 تقريبا مردم هم متوجه اين مسئله شده اند كه آموزش براي ثروتمند شدن ، الزامي است و همين باعث شده كه يك عده از اين فرصت سو استفاده كنند و مطالب نه چندان درستي در اين زمينه منتشر كنند يا كلاس هاي آموزشي غير معتبري تشكيل دهند و به قصد رسيدن خودشان به مال و منال ، بجاي ياد دادن راه هاي پولدار شدن ، جيب مردم را بدتر خالي كنند . در زمينه پولدار شدن ، باورهاي غلطي وجود دارد كه مي تواند شما را به اشتباه بياندازد . اين ها ، در حقيقت دروغ هايي هستند كه اگر مي خواهيد به ثروت برسيد ، نبايد آن ها را به هيچ وجه باور كنيد .

و اما اين دروغ ها :

كار كردن سخت و طولاني

منكر اين قضيه نمي شويم كه براي به دست آوردن درآمد ، لازم است كه پشتكار و تلاش داشته باشيد اما اين دروغ محض است كه مي گويند براي اين كه ثروتمند شويد ، لازم است كه ساعت هاي خيلي زيادي كار بكنيد و زمان خيلي كوتاهي را به خوابيدن تان اختصاص بدهيد و هيچ زماني را هم براي تفريح و استراحت خودتان در نظر نگيريد .

حقيقت اين است كه بدن شما در طول شبانه روز ، احتياج به خواب كافي دارد و همچنين از نظر روحي ، احتياج داريد كه به مقدار كافي زمان هايي مختص استراحت و ورزش و تفريح خودتان داشته باشيد تا جسم و روحتان از سلامت كافي برخوردار باشد . شما وقتي مي توانيد خوب كار كنيد كه جسم سالمي داشته باشيد .

از قديم گفته اند كه عقل سالم ، در بدن سالم است ! اگر بيش از اندازه كار كنيد ، دچار خستگي و بي خوابي و كم تحركي مي شويد كه اين ها براي رسيدن به ثروت ، سم هستند . بنابراين حسابي مراقب سلامتي خودتان باشيد چون براي طي كردن مسير رسيدن به ثروت ، اين مهمترين عنصري هست كه به آن نياز داريد .

فقط كافيست باورهاي خودتان را تغيير بدهيد !

 

دروغ هايي كه درباره پولدار شدن از راه هاي غلط به شما مي گويند5

 

يكي ديگر از دروغ هايي كه در اين زمينه گفته مي شود ، اين است كه در گوش شما مي خوانند كه براي ثروتمند شدن ، فقط كافيست كه افراد ، باورهاي خودشان را تغيير بدهند . اما ما به شما مي گوييم كه اين طور نيست . براي رسيدن به ثروت و كسب درآمد ، تغيير باورها ، لازم است اما اصلا كافي نيست . شما بعد از اين كه باور هاي خودتان را تغيير داديد ، لازم است كه ياد بگيريد كه چگونه اعمال و رفتار خودتان را هم تغيير دهيد و آن ها را با باورهاي خودتان ، هم جهت كنيد ؛ وگرنه به تنهايي نمي توانند شما را به هيچ پول و ثروتي برسانند .

 

 

خيلي راحت مي توانيد از طريق اينترنت ، يك شبه پولدار شويد

آن هايي كه ته دلشان اعتقاد دارند كه خيلي سريع مي توانند پولدار بشوند ، آمادگي اين را دارند كه تحت تاثير تبليغاتي قرار بگيرند كه وعده پولدار شدن سريع را مي دهند و فريب آن را بخورند . اگر شما جز آن دسته از افرادي هستيد كه مي خواهيد يك كسب و كار موفق اينترنتي داشته باشيد ، پس بايد بدانيد كه اين كار احتياج به تلاش فراوان و پشتكار دارد. بايد ساعت ها و روزهاي زيادي را صرف اين بكنيد كه كارتان را پايه ريزي كنيد و بعد قدم به قدم آن را پيش ببريد. 

اغلب مردم درآمد بالاي كساني را كه كسب و كار اينترنتي دارند را مي بينند اما ساعت هاي پر مشقت كاري و زحمت هايي را كه كشيده اند و عرق هايي كه در اين راه ريخته اند را نمي بينند . حتما شما هم داستان افرادي را شنيده ايد كه خيلي سريع به ثروت كلاني رسيده اند مثلا سيلوستر استالونه ! اما آيا پاي درد و دل هاي زحمت هايي كه در راه اين موفقيت كشيده است هم نشسته ايد ؟

افرادي كه كسب و كار اينترنتي موفقي براي خودشان دست و پا كرده اند ، در مسير كاري شان بار علمي و تجربه زيادي را به دست آورده اند و ياد گرفته اند كه از فرصت هاي ناگهاني اي كه برايشان پيش مي آيد ، بهترين استفاده را بكنند و در نتيجه زودتر از ديگران به موفقيت مي رسد .

تنها كافيه كه يك سايت يا يك محصول داشته باشيد تا به موفقيت برسيد

 

دروغ هايي كه درباره پولدار شدن از راه هاي غلط به شما مي گويند3

 

راحت ترين و اولين بخش راه اندازي يك كسب و كار اينترنتي ، راه اندازي يك سايت يا توليد يك محصول است . اما اين پايان كار نيست و هنوز راه زيادي در پيش داريد كه لازمه آن ، اين است كه براي برندتان بازاريابي بكنيد و مخاطب را به سمت خودتان جذب كنيد و تبليغات انجام بدهيد و …

شما مي توانيد با زدن يك دكمه ، از طريق اينترنت ثروت را به سمت جيبتان روانه كنيد

خنده داره ! قبلا هم برايتان گفتم كه اگر مي خواهيد از طريق دنياي اينترنت كسب و كاري به هم بزنيد ، بايد سخت تلاش كنيد و فكرها بكنيد و هزاران دكمه را فشار دهيد تا روز به روز به آرزويتان نزديك تر شويد .

شما مي توانيد درآمدتان را به طور كامل از اينترنت و به صورتي غير فعال به دست بياوريد

درآمد غير فعال ، يعني درآمدي كه به حضور شما احتياجي ندارد . بله ، درست است كه شما مي توانيد تا مدتي به صورت مقطعي اين كار را بكنيد اما اين يك كار دائمي نيست . دنياي اينترنت ، هر روز در حال تغيير و تحول است . ممكن است كه شما در حال حاضر يك درآمد ميليوني از طريق اينترنت براي خودتان داشته باشيد و چند سالي هم وضع به همين منوال پيش برود اما چه كسي آينده را پيش بيني كرده است ؟ 

هر كسب و كاري كه داشته باشيد ، بايد حواس خودتان را جمع كنيد . شما نمي توانيد تا پايان عمر درآمدتان را به صورت غير فعال و از طريق اينترنت به دست بياوريد . اين مثل آن مي ماند كه شما يك كتاب بنويسيد و هميشه در صدر پر فروش ترين ها باقي بماند . نه ، دير يا زود خورشيد او غروب خواهد كرد و شما بايد به فكر يك كار جديد باشيد .

فقط كافيست كه ۴ تا ۵ ساعت در هفته كار بكنيد !

 

 

ممكن است كه بتوانيد براي مدت محدودي ، فقط چند ساعت در هفته كار بكنيد اما حقيقت اين است كه براي هميشه نمي توانيد به اين روش كار و زندگي بكنيد البته اگر به دنبال درآمد زياد هستيد ! شايد شما هم كتاب معروف تيم فريس با نام ” ۴ ساعت كار در هفته ” را خوانده باشيد و از خودتان پرسيده باشيد كه يعني واقعا او فقط همين قدر كار كرده و به اين درآمد رسيده است ؟

جواب شما هم بله است و هم نه ! او ممكن است كه براي مدتي موقتا تنها ۴ ساعت در هفته كار كرده باشد اما اين رويه اش را نمي تواند تا به ابد ادامه دهد . شما بايد هر روز صبح با انگيزه هاي انرژي زا از خواب بيدار شويد و به كارتان عشق بورزيد و آن وقت است كه ساعت ها و ساعت ها كار مي كنيد و علاقه تان به هدفي كه داريد آن قدر زياد است كه شايد كار زيادتان به چشم شما هم فقط چند ساعت ناچيز بيايد .

در اينترنت جايي براي كسب درآمد افراد عادي نيست

اين هم يك دروغ ديگر است ، بعضي ها فكر مي كنند كه كسب درآمد از طريق اينترنت ، فقط مخصوص شركت هاي بزرگ و سرشناس و افراد حرفه اي و ماهر است . اما خلاف اين حرف ، بارها و بارها ثابت شده و موارد زيادي داريم كه افراد عادي توانسته اند بدون دسترسي به منابع آن چناني و روابط قدرتمند ، اما با پشتكار و علاقه اي كه داشته اند ، به درآمدي خوب و دائمي برسند ؛ نمونه اش هم ادمين هاي كانال هاي تلگرامي هستند كه به دليل محتواي مفيد و پر طرفدار كانالشان ، با جذب ميليون ها نفر و از طريق تبليغات ، توانسته اند به درآمد بسيار زيادي دست پيدا كنند .

نتيجه گيري

پس حسابي حواس خودتان را جمع كنيد و نگذاريد شعارهاي غلطي كه امروزه در جامعه پر شده ، وقتتان را هدر بدهد و شما را از اهدافتان دور كند . باورهايتان در مورد پول و پولدار شدن را عوض كنيد و عزمتان را جزم كنيد كه با تلاش و كوششي عاقلانه و حساب شده ، خودتان را به ثروتي كه مي خواهيد برسانيد . به خودتان ايمان داشته باشيد ؛ سخت كار كنيد و زندگي رويايي تان را بسازيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]